• slide
  • slide
  • slide
  • slide
slide slide slide slide

Çek Cumhuriyeti Vizesi Nasıl Alınır ?

Ankara - İstanbul - İzmir - Antalya - Bursa - Adana - Gaziantep - Mersin - Diyarbakır - Muğla - Denizli

ÇEK CUMHURİYETİ Vizesini almak için öncelikle yapmanız gereken ilgili belgeleri hazırlamak olacaktır. ÇEK CUMHURİYETİ Konsolosluğu yapacağınız ziyaret türüne göre farklı belgeler talep edebilir. Vize başvurusunda istenilen belgeler ülkeden ülkeye, seyahat amacına veya başvuranın pasaportunun türüne (diplomatik, hizmet, hususi, umuma mahsus pasaport veya seyahat belgesi) ve hatta zamandan zamana büyük değişiklikler gösterebilmektedir. İlgili temsilcilikten bilgi alınması gerekmektedir.

İlgili belgeleri tamamladıktan sonra ve herhangi bir seyahat engeleniz bulunmadığı sürece ÇEK CUMHURİYETİ vizesini gerek kendiniz, gerekse de firmamız aracılığı ile yapılacak işlemler sonrasında rahatlıkla alabilirsiniz.

Yapılacak başvurularının doğru bir şekilde yönlendirilmesi, evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vizeyi almayı büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Bu süreçler için bizleri Türkiye'nin her yerinden 0232 246 53 33 numaralı telefondan arayıp destek alabilirsiniz.TÜM TÜRKİYE'DEN

Tel: 0232 246 53 33

Profesyonel ekibimizle beraber
doğru sonuçlara ulaşın.

HAFTA İÇİ HER GÜN
09:00 - 19:00

Canlı Destek